Varietes – sztuka rozmaitości

Aktualności

Varietes na Festiwalu Wnętrz

festiwal wnetrz

Miło nam niezmiernie poinformować, że już w ten weekend będziemy gościć na Festiwal Wnętrz Kraków 9-10.06.2018. Zaprezentujemy najnowsze prace z cyklu, nad którym aktualnie pracuje Angelika Galus. Serdecznie zapraszamy.

 

Jak zapowiadaja organizatorzy Festiwal Wnętrz to targi, podczas których prezentowane są najnowsze trendy w aranżacji i wyposażeniu wnętrz. 

Na odwiedzających czekają oryginalnie zaaranżowane stoiska producentów, praktyczne porady architektów, panele wykładowe, dyskusje, warsztaty rodzinne oraz konkursy i ciekawe nagrody.

Pięknych Świąt Wielkiej Nocy

wielkanoc2017

 

Niech świąteczny czas przyniesie wiele odpoczynku, uśmiechu oraz pięknej sztuki, nie tylko kulinarnej.

1. Aukcja Dzieł Sztuki

aukcja-niepolomiceGaleria Varietes ma zaszczyt zaprosić do udziału w 1. Aukcji Sztuki Współczesnej, która odbędzie się na Zamku w Niepołomicach (ul. Zamkowa 2). Obiekty można zgłaszać do 14 listopada.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; Aleksandra Madej, tel. 605 297 216

Boże Narodzenie 2017

swietaZ okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim, aby ten czas przyniósł dużo szczęścia, powodzenia oraz samych sukcesów.

 

Do zobaczenia w Nowym 2018 Roku

1. Aukcja Unikatowej Biżuterii

aukcja-bizuteriaGaleria Varietes ma zaszczyt zaprosić do udziału w 1. Aukcji Współczesnej Biżuterii, która odbędzie się na Zamku w Niepołomicach (ul. Zamkowa 2). Obiekty można zgłaszać do 14 listopada.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; Aleksandra Madej, tel. 605 297 216