Varietes – sztuka rozmaitości

Aktualności

Pięknych Świąt Wielkiej Nocy

wielkanoc2017

 

Niech świąteczny czas przyniesie wiele odpoczynku, uśmiechu oraz pięknej sztuki, nie tylko kulinarnej.

Boże Narodzenie 2017

swietaZ okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim, aby ten czas przyniósł dużo szczęścia, powodzenia oraz samych sukcesów.

 

Do zobaczenia w Nowym 2018 Roku

1. Aukcja Unikatowej Biżuterii

aukcja-bizuteriaGaleria Varietes ma zaszczyt zaprosić do udziału w 1. Aukcji Współczesnej Biżuterii, która odbędzie się na Zamku w Niepołomicach (ul. Zamkowa 2). Obiekty można zgłaszać do 14 listopada.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; Aleksandra Madej, tel. 605 297 216

1. Aukcja Dzieł Sztuki

aukcja-niepolomiceGaleria Varietes ma zaszczyt zaprosić do udziału w 1. Aukcji Sztuki Współczesnej, która odbędzie się na Zamku w Niepołomicach (ul. Zamkowa 2). Obiekty można zgłaszać do 14 listopada.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; Aleksandra Madej, tel. 605 297 216

Mandalowe warsztaty na wiosnę

mandala1mandala2mandala3

Przyszła nareszcie wiosna, a z nią kolor, uśmiech i... kreatywność. W ostatni poniedziałek Galeria Varietes wraz z Robertem Urbańskim ponownie przeprowadziła warsztaty mandalowe, tym razem na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Pomysły uczestników na realizację tematu były różnorodne i zaowocowały trzema zupełnie odmiennymi pracami - pierwsza grupa stworzyła mandalę o dominującym motywie kwiatowym, druga w centrum postawiła postać ludzką, a trzecia skupiła się na poznawaniu przez człowieka otaczającego go świata. Wszystkie razem opowiadają w piękny sposób historię o życiu. A czyż właśnie nie o tym powinna mówić mandala?

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za możliwość przeprowadzenia tych niezmiernie twórczych zajęć.